img

Internetový obchod

Vývojem softwaru pro internetové obchodování se zabýváme spoustu let. Nejprve jsme se věnovali vývoji zaměřenému na prodej produktů jedné firmy. To nám přineslo zkušenosti s online napojením na informační systém podniku (ERP). Velkou nevýhodou tohoto systému ale byla jeho nepřenosnost na naše další zákazníky.

Snažili jsme se tedy vytvořit univerzální rozhraní, které by umožňovalo prodej produktů bez vazby na ERP. V této oblasti jsme získali velmi cenné zkušenosti s implementací různých grafických provedení internetových obchodů, dále pak s vytvářením marketingových kampaní a napojením na vyhledávací servery. Zásadní nevýhodou tohoto řešení však byla absence online komunikace s ERP.

Po zhodnocení nabytých zkušeností, jsme se rozhodli pro vytvoření systému, který bude kombinovat výhody obou řešení. Přestali jsme se proto zabývat internetovými objednávacími systémy a vytvořili jsme komplexní řešení internetového obchodu s online napojením na ERP software zákazníka.


Design na míru

Každý námi navrhovaný internetový obchod je unikátní grafickým zpracováním a funkčností, zaručujeme tak klientům jedinečnost obchodu.

Časová dotace

V relativně krátkém čase, jsme schopni realizovat graficky propracované internetové obchody  malých i velkých společností.

Váš názor nás zajímá

I při tvorbě internetového obchodu je klíčová komunikace mezi námi a klientem, můžeme tak vyhovět jeho představě o projektu.

Kontaktujte nás

Zeptejte se nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontakty

+420 411 130 776

U Rybníka 80/9, 405 02 Děčín

IČO: 27268969

DIČ: CZ27268969

Raiffeisenbank Děčín, č.ú.:2057696001/5500

Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha – Stodůlky

Podmokelská 24, 405 02 Děčín

Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údaju za TĚCHTO PODMÍNEK